ספא פרטי באור יהודה, המציע מגוון רחב של טיפולים וחבילות ספא אישיות, לזוגות ויחידים.

קסם במגע

ספא דגים אקולוגי

אחד המאפיינים הייחודים של ספא "קסם במגע",
ספא במרכז אורגני ואקולוגי, הינו בריכת ספא דגים טיפולית ואקולוגית.

ספא דגים של "קסם במגע" הינו בריכה טבעית וגדולה, בה חיים דגים מטפלים מסוג גארה רופה GARRA ROFA.

מה זה ספא דגים?

ספא דגים הינו בריכה אקולוגית טיפולית, בהם ישנם דגים העוסקים במלאכת ה"איכטיותרפיה", מלאכת טיפול בעור המגיע מן העולם היווני, בהם הדגים (איכטיו) עסקו בתרפיה ובטיפול בבעיות עור.

איזה דגים ניתן למצוא בבריכת הדגים?

דגי הגארה רופה הינם דגים המגיעים מנחלים מהמזרח התיכון ושייכים למשפחת הקרפיונים. לדגי הגארה רופה לסת עגולה וכפתורים בתחתית הלסת, כך שהם נצמדים למקום בו נמצא האוכל שלהם. הדגים הינם דגים נטולי שיניים, הניזונים מרקמות מתות.

תפקידם של הדגים

מזה שנים רבות עושים שימוש בדגי גארה רופה, בין אם לצורך פדיקור דגים טבעי ובין אם לצורך פילינג לכל הגוף. ניתן לטבול את כפות הרגליים בבריכת הדגים, או להיכנס עם כל הגוף אל הבריכה. באופן זה, הדגים נצמדים אל הגוף ואוכלים את הרקמות המתות. אין לדאוג – פעולתם של הדגים אינה כואבת, התחושה דומה לתחושת דגדוג קלה ונעימה. ספא דגים מאפשר לאלו הסובלים מעור יבש או עור קשה להיפטר ממנו ללא כל קושי, בדרך נעימה ויסודית. מתאים לאלו הסובלים מבעיות או מחלות עור לא מדבקות. ספא דגים הינו חוויה נעימה ומרגיעה, כל מה שצריך הוא להיכנס אל בריכת הדגים האקולוגית וליהנות מעבודתם היסודית של הדגים.

ספא דגים אקולוגי ב"קסם במגע" יעניק לכם הנראה מרובה, תוך טיפולם המסור והיסודי של הדגים. הבריכה האקולוגית של "קסם במגע" הינה בריכה גדולה ומחוממת בטמפרטורה של 26-31 מעלות צלזיוס, המכילה כ 2000 ליטרים של מים, מדובר בחוויה מרעננת, נעימה ומשחררת.

תקנון השימוש

שאלות שנשאלנו ותשובתם
תובנות על טיפול בעזרת דגים מרחבי הגלובוס

שתף מאמר זה:

פילינג דגים לגוף

למידע נוסף והזמנות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

טל על עלה

אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן. אנו משתמשים בעוגיות כדי לספק לך את חווית השימוש הטובה ביותר באתרנו.