Site icon חבילות ספא במרכז אור יהודה, ספא פרטי לחוויה יחודית באמת טיפול ספא במרכז

חוויות זוגיות שרצוי לעבור

חבילות ספא לזוגות
חוויה זוגית עיסוי זוגי בחדרים נפרדים, כך תקבלו את הזמן האישי באמת.

חוויות זוגיות שרצוי לעבור, ביחד ולחוד בשביל הביחד

כל זוג מעוניין לשפר את הזוגיות, כולם מעוניינים. 

כדי לשפר את הזוגיות רצוי לרכוש ידע

ידע רוכשים בחוויות, לבד וגם יחדיו. 

כשמחברים רצון לרכוש ידע כדי לשפר את הזוגיות נדרש לחוות חוויות ייחודיות ומותאמות שמלמדות כל אחד מאיתנו על עצמו, על הזוגיות, על ההנאות האישיות  על הנאות זוגיות שחוויתם במערכת יחסים אחרת וגם הנוכחית, אופי וסוג מערכת היחסים והחוויות המשותפות ביחד.

חוויות זוגיות

יש מגוון רחב של חוויות זוגיות לבחירה. והבחירה קשה כי יש המון. 

מחפשים המוניות או מתים לפרטיות. 

פרטיות היא הדבר החשוב ביותר. 

לשפר מגע לדעת לגעת או *לגעת בדעת*

נכון, פרטיות היא המקום לתת את ה-100% לעצמך או למי שנמצא אתך מרצון לחוות פרטיות. 

מחוויה אישית לפני שנים רבות, כשהייתי עובד צעיר במועדון בריאות דאז (היום נקרא ספא) במלון היוקרתי ביותר שהיה, אולי עדיין נושק לתואר. 

קיצר, תובנה שרכשתי בעודי זותר, כשהלקוחות היו ממתינים לטיפול עיסוי, או שיתפנה מקום בסאונה, ג'קוזי, חמאם טורקי או לקרצוף גוף מלכותי, לא משנה מה כולם חיפשו את הזמן הכי פנוי כדי להיות כמה שיותר בפרטיות, היו כאלה שביקשו לסגור עבורם את מועדון הבריאות או להקדים בפתיחה. כולם רצו את הזמן האישי פרטי שלהם, רצו שהשירות יהיה רק עבורם, שבמקום לא יהיו לקוחות נוספים בספא אם בבריכת הזרמים או בסאונה וכו.

לא משנה מהי תדירות תחזוקת הגוף שלכם. 
כשזה מגיע למקום של לקחת את בת/ן הזוג לחוויה זוגית פרטית ביחד. 


אבל יש המון אם יודעים מה לחפש. 

אין הרבה עסקים המציעים שירות פרטי ב-100%

הכל עניין של רצף מילים שתקלידו במנוע חיפוש כזה או אחר. 
לדוגמה עסקים עם פרטיות מלאה שתצליחו למצוא: מספרות בוטיק, קוסמטיקה, קעקועים, ספא פרטי, ספא בוטיק, צימר ספא, יאכטה פרטית, ספא אישי לזוג.

שירותים פרטיים שתוכלו לקבל, טיפול קוסמטי זוגי, שדרוג לתספורת ותחזוקה לשיער, עיסוי זוגי, למתקעקעים קעקוע משותף, טיפולי ספא זוגיים, סדנת עיסוי פרטית לזוג, סדנה פרטית מורחבת לעיסוי זוגי, חבילת ספא מורחבת, 

טבילה בג'קוזי, חבילת ספא, עיסוי, סדנת עיסוי, סדנת עיסוי טנטרי, טיול ביער או בפארק, חוף ים נידח, יום ספא, סדנת מגע לחוויה זוגית, ועוד המון חפשו בגוגל.. 

הפרטיות פחות חשובה לנו? 

נהפוכו. מעוניינים ליהנות בחוויה זוגית עם זוגות ואנשים נוספים. ממש לא משנה פרטי או המוני. 

טיול בפארק, יציאה לקניון, לונה פארק, מסעדה טובה, חוף הים, סדנאות עיסוי לזוגות, סדנה טנטרית לזוגות, סדנת שוקולד, סדנת יוגה, סדנת צחוק, סדנת ציור, סדנת בישול, ועוד המון רעיונות לחוויה זוגית המונית. 

יציאה לבילוי משותף עם ארוחה טובה עם חוויה סביבה, סדנת יין, סדנת בישול, סדנת טנטרה יוגה, סדנת סבונים ואפילו סדנאות עשו זאת בעצמכם. אין סוף אפשרויות לחוויות זוגיות משותפות, גם כאן יש מקום לחשוב על אופי החוויות הזוגיות. 

ביחד

כדאי לחוות חוויות זוגיות ביחד, זה כל שלד מערכת היחסים שלכם. נסו להטיב עם בן או בת הזוג ולכו לחוויה זוגית, רצוי פרטית שתהנו גם מ-100% שירות, מאי הסחת הדעת, תשומת הלב שלך למי שזכה בחוויה זוגית איתך. 

לחוד וביחד
סדנת בישול יש מגוון סוגים רחב וגם אפיה, 

עשה זאת בעצמך, 

חווית עיסוי לקחת הביתה – עיסוי מדויק, טיפול אישי לחקור את גופך,  אם את מעוניינת בכלים לטפל בעצמך, תגלי כשתביני, תחושי ותגלי עולם שלם של חוויות זוגיות. אותם תוכלי להביא לתוך הזוגיות שלך 
סדנת מגע לדעת לגעת, לגעת בדעת

בשביל הביחד

חבילת ספא מפנקת לזוג, יום כיף בספא, הצגת תיאטרון, מופע מוסיקלי, סדנאות בישול ואפיה, סדנת צחוק, נומרולוגיה, סדנאות עיסוי וטנטרה זוגית, סדנאות מגע לדעת לגעת, סדנת גינון במרפסת, סדנאות העצמה אישיות וזוגיות,

לשפר מערכת יחסים 

תמיכה, אהבה, ביטחון, פרנסה, חוויות זוגיות, בילויים, טיולים, אירועים, ארוחה טובה ומתנה יפה ועוד…. 

הכל נתינה מעצמך מהלב ובאמת. 

להבנתי ומניסיוני אוכל להמליץ על מגע, מגע הוא שפה שאנו יכולים לנהל עם מי שאיתנו, תלוי סוג מע' היחסים. במעמד של מגע אוהב יש מידה והמון כוונה אז נדרשת נתינה מלאה ללא צפיה או כוונה לשום תמורה בעד הנתינה . 

לשפר מגע לדעת לגעת או *לגעת בדעת*

סדנת עיסוי זוגי תעניק לכם היכרות עם הגוף שלכם, תלמד אתכם לדעת לקבל ולדעת לתת, המון כלים והבנה מחוויה, נסיון ויצירתיות, יצירת מרחב בטוח למגע באהבה

לרכוש ידע אישי וזוגי, ללמוד את עצמי ועל התחושות במגע, כמעניקים וכמקבלים, התייחסות לזוגיות וחדר המיטות, טיפים וכלים לשפר ביצועים ולהנעים חוויות זוגיות. 

אופי מערכת היחסים. 

כדי לוודא מה הסטאטוס שלכם, 
מה נכון לשלב זה או לאופי מערכת היחסים שלכם. 
ברווקות, רק התחלתם, בזוגיות, בידידות, ביזיזות, מחוייבים לזוגיות, זוגיות פתוחה, פוליאמורים, שומרי מסורת ושומרי מגע. 
לא משנה מה הסטטוס שלכם, תבחרו נכון את המקום הפרטי שתאהבו אל תשכחו חוויה זוגית לרוחכם. 

Exit mobile version